Летни Тераси
494
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-494,bridge-core-1.0.6,cookies-not-set,qode-news-2.0.2,qode-quick-links-2.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Летни Тераси

Category
Конструкции

Мембранските конструкции за покривање на летните приватни тераси се базираат на проектирање на мали површини кои претставуваат дополнителен предизвик за проектантскиот тим за да биде постигната функционалноста и естетиката на покривната конструкција во согласност со барањата на инвеститорот.