Магацински хали
489
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-489,bridge-core-1.0.6,cookies-not-set,qode-news-2.0.2,qode-quick-links-2.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Магацински хали

Оваа категорија на конструкции се однесува на целосно покривање на магацински хали со мембрана како покривен материјал и носечка челична конструкција. Овие типови на конструкции овозможуваат покривање на големи распони во согласност со барањата на инвеститорот.

Category
Конструкции